Eufory

Kapela Eufory

2008 – 2013 : Zrod skupiny EUFORY. Zakladajúci člen kapely – bubeníčka Miriama Hodoňová. Spočiatku sa EUFORY formovala ako revivalová skupina hrajúca skladby od legendárnych DEF LEPPARD. Neskôr sa formuje terajšia zostava EUFORY s odklonom od revivalu k tvorbe vlastných skladieb .

2014 : EUFORY nahráva prvý oficiálny singel s názvom „From The Other World“ .

2015 : Pozvanie na post manažéra prijal Štefan „LSD“ Dibdiak. Presadzuje postupné získavanie skúseností a pomocou súťaží pre začínajúce kapely v priebehu roka dávať o sebe vedieť . EUFORY takto žne prvé úspechy u fanúšikov, porotcov i širšieho publika.

Zároveň „LSD“ podporuje nahrávanie a vydanie prvého CD kapely . To vychádza 6/2015.

“FLYING ISLAND EUFORY” je názov prvého albumu kapely EUFORY .

2016 : EUFORY vyráža na svoje prvé turné po kluboch a vystupuje i na festivaloch . Kapela sa so skladbami z prvého albumu zúčastňuje úspešne v rozhlasových i TV hitparádach na SK i CZ ( Fajn rock muzic, Rebeca, Rádio pre život , TOPfest TV, Fajn rock TV …) . Na jeseň 2016 kapela obmedzuje svoje vystupovanie , aby sa mohla venovať príprave nových skladieb na svoj druhý album. Vystupuje len ako hosť na finále Rockovej Maturity 2017 a na akcii Spomienka na Lemmyho , kde sa predvedie s repertoárom legendárnych Motörhead .

2017 : Kapela obmedzuje vystupovanie a pripravuje nahrávanie svojho druhého albumu .


Ukážky

Eufory – "Book Of Life" [OFFICIAL MUSIC VIDEO]


Albumy


Žiadosť o cenovú ponuku na vystúpenie umelca/kapely
Vaše meno
Váš email
Vaša správa

Ďalší umelci

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.